reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
JOE BLACK TÜM YAZILARI

CHP’den Erdoğan’a ‘Başakşehir Devlet Hastanesi’ cevabı

Yayınlanma Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
CHP’den Erdoğan’a ‘Başakşehir Devlet Hastanesi’ cevabı
reklam

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Başakşehir Şehir Hastanesi’nin yolunu yarım yamalak bırakan İstanbul’un bir belediyesi var” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Ekrem İmamoğlu o zaman görevde değildi. Kim durdurmuş bu projeyi? Mevcut Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu” sözleriyle yanıt verdi.

 

umhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Başakşehir Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde, “Buranın yolunu yarım yamalak bırakan İstanbul’un bir belediyesi var. Ancak şükür ki biz iktidarız. Hemen Ulaştırma Bakanlığımızı devreye soktuk. Şu anda bir taraftan yol yapılıyor bir taraftan da metrosunu yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Erdoğan’ın açıklamalarına şu sözlerle yanıt verdi:

“EKREM İMAMOĞLU O ZAMAN GÖREVDE DEĞİLDİ”

Biraz önce Saray’a musallat olan kibir hastalığından bahsetmiştim. Mitomani hastalığı da Saray’a bulaşmış durumda. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bir torba tasarıyla bu yolların, hastane çevresindeki yolların yapımına başlamıştır.

Burada sıfırdan bir yol yapılmamış, mevcut yol yenilenmiş. 2018 yılının Temmuz ayında durdurulmuş o hastaneye giden yol. Ekrem İmamoğlu o zaman görevde değil. Kim durdurmuş bu projeyi? Mevcut Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu.

reklam