reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
JOE BLACK TÜM YAZILARI

Avrupa Komisyonu Başkanı: Çocuklar ve genç insanlar, hayata yaşlılardan önce dönecek

Yayınlanma Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
Avrupa Komisyonu Başkanı: Çocuklar ve genç insanlar, hayata yaşlılardan önce dönecek
reklam

Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) aşısı bulunmadığı sürece yaşlı insanların yıl sonuna kadar sosyal izolasyonu sürdürmesi gerekeceğini söyledi.

 

Bild gazetesine konuşan Von der Leyen, yeni tip Koronavirüs’le ilgili son değerlendirmeleri paylaştı. “Aşı bulunmadığı sürece yaşlılarla teması olabildiğince sınırlamamız gerekiyor” diyen Ursula von der Leyen, sosyal izolasyonun zorlayıcı bir süreç olmasına rağmen ‘ölüm kalım meselesi’ olduğu için disiplinli kalınması gerektiğini vurguladı. 

Von der Leyen sözlerine şöyle devam etti: “Çocuklar ve genç insanlar, hayata yaşlılardan ve kronik hastalığı olanlardan daha erken dönecek”

Avrupa’da bilim insanlarının yıl sonuna kadar aşı bulacağını uman Von der Leyen, “İnsanlara hızlıca aşı yapılabilmesi için hükûmetler şimdiden üreticilerle temas halinde” dedi.

reklam