reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
JOE BLACK TÜM YAZILARI

Eskişehirspor’a puan silme ve transfer yasağı

Yayınlanma Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
Eskişehirspor’a puan silme ve transfer yasağı
reklam

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’a, eski oyuncusu Ruud Boffin’in alacaklarını ödemediği gerekçesiyle 6 puan silme ve 2 yıl transfer yasağı cezası verildi.

 

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, eski oyuncuları Ruud Boffin’e alacaklarını ödemediği gerekçesiyle 6 puan silme cezası ve transfer yasağı aldı.

Boffin konusuyla ilgili açıklama yapan siyah-kırmızılı camia, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 6 puan silme cezası ve 2 yıl transfer yasağı alındığını duyurdu. Eskişehirspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

TEKLİF KABUL EDİLMEDİ

“Kulübümüz eski oyuncularından Ruud Boffin ile geçmiş dönem alacaklarına ilişkin görüşmelerimiz kendisine sunduğumuz ödeme planlarına rağmen olumlu sonuç vermemiştir. Eski oyuncumuza alacaklarına karşılık kulübümüz tarafından 75 bin euro değerinde bir ev ve 24 ay taksitle bin euro teklif edilmiştir ancak olumlu dönüş alınamamıştır.

Bu sebeple kulübümüze 6 puan silme cezası ve 2 dönem transfer yasağı federasyon tarafından tebliğ edilmiştir. Eskişehirsporumuz ne olursa olsun kendi yetiştirdiği oyuncularla, şanlı tarihinde her zaman olduğu gibi layık olduğu yere ulaşmak için taraftarıyla birlikte yoluna emin adımlarla devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

reklam