reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yunanistan’da ki gemide 65 Türk yolcuda koronavirüs

Yayınlanma Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
Yunanistan’da ki gemide 65 Türk yolcuda koronavirüs
reklam

Yunanistan’da karantina altında olan kruvaziyer gemisinde 65 Türk yolcunun koronavirüs testleri pozitif çıktı.

 

Yolcu ve mürettebatında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edilen El. Venizelos isimli kruvaziyerin, Yunanistan’ın Pire Limanı’ndaki karantinası devam ediyor.

Yunan basınındaki haberlerde, İspanya ve Türkiye’deki bazı limanlara uğradıktan sonra Pire Limanı’na geldiği belirtilen gemide en az 120 kişide Kovid-19 tespit edildiği belirtildi. 34’ü mürettebattan, toplam 383 kişi bulunan gemideki yolcular arasında Türk vatandaşları da var. Yunan ANEK şirketine ait geminin Türk firmalar tarafından kiralandığı ve Türkiye – İspanya arasında sefer yaptığı ifade edildi.

65 TÜRK YOLCUNUN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Yunanistan’da karantinaya alınan ve 383 yolcusu bulunan gemideki 65 Türk yolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

reklam

YORUM YAP