reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Sosyal mesafe logoları da değiştirdi

Yayınlanma Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
Sosyal mesafe logoları da değiştirdi
reklam

Volkswagen, Audi ve Mercedes gibi üreticiler sosyal mesafenin önemine dikkat çekmek için logolarını değiştirirken, bu akıma diğer sektörlerden de katılan markalar oldu.

 

1 / 5

Koronavirüs salgının en çok vurduğu sektörlerden biri olan otomotiv sektöründe, salgının yayılmasını engellemek için büyük önemi olan sosyal mesafeye yönelik adımlar atılıyor. Bu kapsamda, kamuoyuna sosyal mesafenin korunması mesajı vermeye çalışan markalar logolarını da buna uygun olacak şekilde işin içine katıyor.

 

2 / 5

 

3 / 5

4 / 5

Bir diğer Alman otomotiv üreticisi Mercedes-Benz de, logosunda halkanı içinde yer alan yıldızını, halkadan ayırarak kamuoyuna sosla mesafe mesajı veriyor.

 

5 / 5

Diğer sektörlerde faaliyet gösteren markalar da benzer uygulamalarda bulunuyor. Bunlardan Coca-Cola, logosundaki harflerin arasını açarken, McDonald’s da logosundaki ‘M’ harfini ikiye bölerek konuya dikkat çekiyor. (Kaynak: Habertürk)

reklam

YORUM YAP