reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Fuat Oktay: Yardıma ihtiyacımız olduğu için yapılmıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
Fuat Oktay: Yardıma ihtiyacımız olduğu için yapılmıyor
reklam

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, koronavirüs salgını nedeniyle başlatılan yardım kampanyasını savundu. Oktay, “Bu kampanya, herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğundan dolayı yapılan bir kampanya değil. Bunu görmemiz gerekiyor” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, korona virüs salgını nedeniyle başlatılan yardım kampanyasına ilişkin “Bu kampanya, herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğundan dolayı yapılan bir kampanya değil. Bunu görmemiz gerekiyor. Bu kampanya, bir ve beraber olduğumuzu yani 100 yıl önce, 500 yıl önce ne isek, 10 yıl önce, bir ay önce ne isek şu anda da aynı şekilde her türlü şartta bir ve beraber olduğumuzu ve dayanışma içerisinde olduğumuzu göstermesi açısından son derece önemli.” ifadelerini kullandı.

TRT’nin canlı yayınına telefonla bağlanan Oktay, sözlerine şöyle devam etti:

“Çin’de başlar başlamaz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her türlü tedbiri almaya başladık ve hiçbir paniğe yer vermeden şu anda dahil gereken tüm tedbirleri aldık. Şu anda yaptığımız olay da aslında aldığımız tedbirlere ilave olarak bir ve beraberliğimizi, dayanışmamızı gösteren bir semboldür.”

reklam

YORUM YAP