reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Karantinaya alınmak istenince hastaneden firar etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 131

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u7674962/seyyargazete.com/wp-content/themes/theHaberV8/functions-ek.php on line 132
Karantinaya alınmak istenince hastaneden firar etti
reklam

Denizli’de yabancı uyruklu bir kadın, muayene olmak için gittiği hastanede koronavirüs (corona virus) şüphelisi olarak karantinaya alınmak istenince hastaneden kaçtı. Kaçan kadın hastaneden fazla uzaklaşamadan polis tarafından yakalandı.

 

Dünyayı saran ve yaklaşık 382 bin insanda görülen yeni tipvirüsü koronavirüs (Kovid-19) tehdidi devam ediyor. İlk belirti olarak yüksek ateş, şiddetli öksürük ve nefes darlığı bulunan kişilere test yapılması sonucu kesin tanı konulan Türkiye’de bin 529 vaka var.

Denizli Devlet Hastanesi’ne muayene olmak için giden Nadia B. isimli yabancı uyruklu kadın sabah saatlerinde yüksek ateş ve nefes darlığı şikayetiyle başvuruda bulundu.

KARANTİNAYI DUYUNCA HASTANEDEN KAÇTI

Kadın muayenede corona virüsü belirtileri gösterince sağlık ekipleri Nadia B.’ye karantina altına alınması gerektiğini söyledi. İzole edilmiş alana alınacağını öğrenen Nadia B., bunun üzerine hastaneden kaçtı.

ÇOK UZAKLAŞMADAN YAKALANDI

Kaçan kadını arama çalışmaları başlatan polis ekipleri kadını çok uzaklaşmadan hastane yakınında bir sokakta yakaladı.

Corona virüsüne karşı özel tertibatlı ambulans ve sağlık ekipleri, kadının bulunduğu alana gelerek kadını tekrar karantina altına almak için Denizli Devlet Hastanesi’ne götürdü.

reklam

YORUM YAP