reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
JOE BLACK TÜM YAZILARI

Berlusconi bildiğiniz gibi! 34 yaşındaki nişanlısından 29 yaşındaki model için mi ayrıldı? Partisi duyurdu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Berlusconi bildiğiniz gibi! 34 yaşındaki nişanlısından 29 yaşındaki model için mi ayrıldı? Partisi duyurdu
reklam

İtalya’nın eski başbakanı Silvio Berlusconi 12 yıldır birlikte olduğu nişanlısıyla ayrıldı. Ülke basını ayrılığın nedeni olarak Berlusconi’nin partisinde milletvekili olan 29 yaşındaki eski modeli gösterdi.

Eski İtalya Başbakanı ​Silvio Berlusconi’nin liderliğini yaptığı Forza Italia partisi, 83 yaşındaki milyarder siyasetçi ile 34 yaşındaki sevgilisi ​​Francesca Pascale’ın ayrıldıklarını duyurdu. ​Partiden yapılan açıklamada ikilinin arkadaş kalacakları belirtildi.​

​Repubblica gazetesi, Pascale’ın şaşkın olduğunu iddia etti.

​Daha önce iki kez boşanan Silvio Berlusconi’nin Forza Italia partisi milletvekili eski model Marta Fascina ile birlikte olduğu öne sürülüyor.

Geçtiğimiz günlerde Berlusconi kendinden 54 yaş küçük yeni sevgilisi Marta Fascina ile İsviçre’de bir otelden çıkarken görüntülenmişti.

AC Milan kulübünün eski sahibi Berlusconi 2013 yılında “Bunga Bunga” olarak anılan fuhuş davasında 17 yaşındaki bir eskort ile para karşılığında seks yaptığı gerekçesiyle 7 yıl hapis cezası ve ömür boyu kamu görevinden men cezası almış, daha sonra istinaf mahkemesi tarafından aklanmıştı.

reklam